Günün yorgunluğunu ve stresini atabileceğiniz Saunamız,Türk hamamımız,Havuzumuz ve Spa & Masajımız ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

29

Bali Masajı

Oldukça hafif hareketlerle uygulanan bali masajı, hassas yapıdaki kişilere ve iyileşme dönemindeki hastalara uygundur. Ayrıca dinlendirici ve rahatlatıcı bir masaj terapisi almak isteyen herkese tavsiye edilir.

Spor Masajı

Özellikle fiziksel sporlarla ilgilenen profesyonel ve amatörler tarafından tercih edilen bu masajın faydaları arasında kas sertleşmeleri ile zedelenmelerini, kramplarını ve doku zedelenmelerini iyileştirmesi yer alır.

Medikal masaj

Medikal Masaj, mekanik ve refleks etkisi olan bir masaj türüdür. Bu masaj tedavisi medikal bir amaç ile uygulanır. Bu masajda kas ağrıları dindirilmeye, refleksler rahatlatılmaya ve kontrol altına alınmaya çalışılır.

Klasik Masaj

Oldukça hafif hareketlerle uygulanan klasik masaj, hassas yapıdaki kişilere ve iyileşme dönemindeki hastalara uygundur. Ayrıca dinlendirici ve rahatlatıcı bir masaj terapisi almak isteyen herkese tavsiye edilir.

Hamamın Faydaları

Türk kültüründe çok önemli bir yeri olan hamam, sağlığımıza etkileri ile gerçekten çok faydalıdır. Osmanlı imparatorluğu zamanında sarayda kadınların güzellik sırlarının da hamama bağlı olduğu söylenirdi.

6
27

Saunanın Faydaları Nelerdir:

-Kalori yakar.
-Kan dolaşımını hızlandırır.
-Derin ve rahat bir uyku sağlar.
-Kasları gevşetir.
-Zararlı toksinlerin dışarı atılması sağlar.
-Deri gözeneklerini temizler.
-Stresi alır.
-Saunada artan sıcaklıklar nedeniyle kalp daha hızlı atmaya başlar. Böylelikle kalp egzersiz yapmış olur.
-Ter atmak ve yağ dokusunu ısıtmak sağlıklı zayıflamaya yardımcı olur.

Otelimiz bünyesinde bulunan fitness salonumuzda günlük spor etkinliklerinizi gerçekleştirerek, güne zinde başlayabilirsiniz.

 

Günlük olarak yapılan Fitness’ın Faydaları

 

Fitness Kalp Sağlığını Güçlendiriyor:

Tansiyon Hastalığı Fitness İle Tedavi Ediliyor

Kolesterol Dengesini Fitness İle Sağlayın

Fitness Kilo Problemini Ortadan Kaldırıyor

Metabolizma Probleminiz Varsa Fitness’ı Deneyin

Fitness Kemikleri Güçlendirir

beslenme-programı-hazırlama-1