7 Yıllık Deneyim Ve Birçok Mutlu Müşteri

BAL OTEL Giresun’un Tirebolu İlçesinde 2013 yılından bugüne misafir odaklı, sürekli gelişmeyi hedefleyen, nitelikli insan kaynağı ile üründe aynı zamanda hizmette kaliteyi ön planda tutan ve sektöründe Karadeniz’in Kültürel Mirasına uygun Hizmet vizyonuyla haraket eden Bir Kurumdur.
Bu Vizyonuzumu Sizinle paylaşmaktan gurur duymaktayız.

BAL OTEL Giresun – Trabzon Yolu Üzerinde, Tirebolu’nun eşsiz Doğasında, Karadeniz’in Mavisinde ve Kendi Evinizin Rahatlığında Sizleri ağırlamaktan onur duyacaktır.

2015 yılından itibaren Otel bünyesine BAL MİNİ OTEL’i katmış ve müşterilerimize daha konforlu tatil sunmaya başlamıştır.

Bal Otel huzur ve konfor teknolojisi ile birleştirerek, sizi Standart ve Suit Odalaramızda Ağırlamak için bekliyor. Odalarımızın tamamı ısıcam ve yalıtım sistemi ile dış etkenlere karşı izole edilmiştir. Konforunuz ve rahatınız için her türlü kolaylık düşünülmüştür. Yangın Alarm sistemi ve güvenli kart sistemli kapı girişleri kontrol altında tutulmaktadır. Her ihtiyacınız düşünülmüş ve hazırlanmış… Size bir tek keyfini sürmek kalıyor. BAL OTEL ve BAL MİNİ OTEL de toplam 70 oda 130 yataklıdır. Detaylar aşağıda belirtilmiştir.

 

OTEL İSMİ : BAL OTEL , 3 YILDIZ
TEL & FAX: 0454 423 25 25 – 0454 423 25 55
WEB:
www.balotel.net
MAIL:
info@balotel.net
ADRES: Doğancı köyü Sahil Mevkii No:94/1 Tirebolu / Giresun

ŞİRKET İSMİ: Melkar Otel İşletmeciliği Turizm Yat. San. Tic. Ltd. Şti.
KONUŞULAN DİLLER : TURKÇE, İNGİLİZCE, ARAPÇA
EVCİL HAYVAN: Kabul edilmemektedir.
ODA SERVİSİ: 24 SAAT ODA SERVİSİ ( ÜCRETLİ)
GEÇ ÇIKIŞ: Geç çıkışlar ücretlidir.
OTOPARK: Ücretsiz
ÇAMAŞIRHANE : Ücretli
JENERATÖR: Var
YANGIN ALARMI: Var
İNTERNET: WI-FI internet ücretsiz
ÖDEME ARAÇLARI: NAKİT, KREDİ KARTI ( ÇEK KABUL EDİLMEZ)